Belangrijke telefoonnummers en adressen

Albert Schweitzer Ziekenhuis

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
Postbus 444, 3000 AK Dordrecht
Bezoekadres: Albert Schweitzerplaats 25, 3318 AT Dordrecht tel: 078 – 654 1111 www.asz.nl
Dialyse afdeling tel: 078 – 652 3815
Secretariaat dialyse tel: 078 – 654 1836
Medisch Maatschappelijk Werk
Anja van Giels (ma, di, do en wo; wisselend) tel: 078 – 654 2746 a.giels@asz.nl
Sonja Faber (di, vrij) tel: 078 – 652 3742 s.faber@asz.nl
Dietetiek
Astrid Wils tel: 078 – 652 3171 a.wils@asz.nl
Ageeth Bos tel: 078 – 652 3396 a.g.bos@asz.nl
Geestelijke Verzorging
Martie Ottens tel: 078 – 654 2835 m.ottens@asz.nl

Elyse kliniek Gorinchem

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
Postbus 659, 5340 AR  Oss
Bezoekadres: Gildenweg 159, 4204 GG Gorinchem tel: 0183 – 870 100 www.elyseklinieken.nl

Erasmus Medisch Centrum

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
*   Centrumlocatie
Bezoekadres: Dr. Molenwaterplein 40, 3015 CD Rotterdam tel: 010 – 704 0704 www.erasmusmc.nl
Polikliniek nefrologie tel: 010 – 704 0115
Afdeling Dialyse (H439, 4 midden) tel: 010 – 703 5343
Transplantatiecoördinatoren tel: 010 – 703 5468 of
tel: 010 – 703 2198
Mw. W. van der Bent
Mw. I. de Koning – Beekmans
Mw. C. van der Linden
Mw. S. Middel – de Sterke
Mw. D.M. Stad – van Dooren
Mw. L. Wiekamp – Thomassen
Altruïstische nierdonatie:
Mw. W. C. Zuidema tel: 010 – 703 4607 w.zuidema@erasmusmc.nl
Landelijke cross-over coördinator:
Mw. M. de Klerk tel: 010 – 703 3451 marry.deklerk@erasmusmc.nl
Medisch Maatschappelijk Werk:
Dhr. N. Tronchet (donderdag afwezig) tel: 010 – 703 4616 n.tronchet@erasmusmc.nl
Mw. Anyda van Rijn (maandag afwezig) tel: 010 – 703 5163 a.vanrijn@erasmusmc.nl
Dhr. A. da Silva (dialyse en nefrologie, woensdag afwezig) tel: 010 – 703 4441 a.dasilva@erasmusmc.nl
Dietetiek (centrumlocatie)
Anneke van Egmond tel: 010 – 703 3055 dietetiek@erasmusmc.nl
Gerdien van Doorn tel: 010 – 703 3055 dietetiek@erasmusmc.nl
Wesley Visser tel: 010 – 703 3055 dietetiek@erasmusmc.nl
Diabetes verpleegkundigen (centrumlocatie) tel: 010 – 703 2170 diabetesteam@erasmusmc.nl
Geestelijke Verzorging (centrumlocatie) tel: 010 – 703 4616
*   Erasmus MC locatie Sophia
Bezoekadres: Dr. Molenwaterplein 60, 3015 GJ Rotterdam tel: 010 – 704 0704  kindernefrologie@erasmusmc.nl
Kinderdialyse afdeling tel: 010 – 703 2079
Kinder polikliniek nefrologie tel: 010 – 703 6535 of
tel: 010 – 703 3030

Maasstad ziekenhuis

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
*   Centrum locatie
Postbus 9119, 3007 AC Rotterdam
Bezoekadres: Maasstadweg 21, 3079 DZ Rotterdam tel: 010 – 291 1911 www.maasstadziekenhuis.nl
Dialyse afdeling tel: 010 – 291 3060
Secretariaat Dialyse tel: 010 – 291 3060 secdia@maastadziekenhuis.nl
Poli Nefrologie tel: 010 – 291 3920  
PD verpleegkundige:
bij geen gehoor, (’s avonds of ’s nachts)
tel: 010 – 291 1292
tel: 010 – 291 3044
Medisch Maatschappelijk Werk
Ton van Kooy tel: 010 – 291 1209 kooyt@maasstadziekenhuis.nl
Dianne van Dongen tel: 010 – 291 3036 dongend@maasstadziekenhuis.nl
Ellen Versluijs tel: 010 – 291 1389 roverse@maasstadziekenhuis.nl
Tahnee van der Marel tel: 010 – 291 3418 marelt@maasstadziekenhuis.nl
Sonja Faber tel: 010 – 291 3418 fabers@maasstadziekenhuis.nl
Niertransplantatieverpleegkundige
(Coördinatie/voorbereiding)
Daènne Scheuter tel: 010 – 291 3150 scheuterd@maasstadziekenhuis.nl
Dietetiek
Wilma Nugteren tel: 010 – 291 2401 nugterenw@maasstadziekenhuis.nl
Agnes Quak tel: 010 – 291 1519 quaka@maasstadziekenhuis.nl
Mariëlle van der Velde tel: 010 – 291 3032 veldem@maasstadziekenhuis.nl
Jolein den Boer tel: 010 – 291 3274 boera2@maasstadziekenhuis.nl
Geestelijke Verzorging
tel: 010 – 291 3034
tel: 010 – 291 1225
tel: 010 – 291 3366
tel: 010 – 291 3166
tel: 010 – 291 1223
*   Locatie Spijkenisse Medisch Centrum
Postbus 777, 3200 GA Spijkenisse
Bezoekadres: Ruwaard van Puttenweg 500, 3201 GZ Spijkenisse tel: 0181 – 65 8888 www.spijkenissemc.nl
*   Locatie Cape Helius (Vakantiedialysecentrum)
Bezoekadres: Nieuwe Zeedijk 1, 3221 LZ Hellevoetsluis
– Contact via secretariaat centrumlocatie
– vragen en/of reserveringen via
tel: 010 – 291 3060
secdia@maasstadziekenhuis.nl

Franciscus Gasthuis & Vlietland

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
* Locatie Fransiscus Gasthuis
Postbus 10900, 3004 BA Rotterdam
Bezoekadres: Kleiweg 500, 3045 PM Rotterdam  tel: 010 – 461 6161  www.sfg.nl
Dialyseafdeling, 11e verdieping tel: 010 – 461 6312  
Medisch Maatschappelijk Werk
Mw. Liduïne Schönau
(di t/m vr van 08.30 – 17.00 uur)
tel:: 010 – 461 6871  l.schonau@sfg.nl
Dhr. Peter Menor (aanwezig di t/m vrij van 8:00 – 17:30 uur) tel:: 010 – 461 6455  p.menor@sfg.nl
Dietetiek
Mw. E. Scheltema tel: 010 – 461 6547  
Mevr. M. Renzen tel: 010 – 461 6547  
Geestelijke Verzorging 
Mw. W.A.M. Kelder (aanwezig ma, di, do en vrij tel:: 010 – 461 6001 a.kelder@sfg.nl
*  Locatie Fransiscus Vlietland  
Vlietlandplein 2, 3118 JH Schiedam tel: 010 – 893 1120  
Dialyseafdeling tel: 010 – 654 1836  
Medisch Maatschappelijk Werk
Mw. Lynda de Groot tel:: 010 – 893 9393  ldegroot@sfg.nl
Mw. Margriet Meder – de Beer tel:: 010 – 893 9393  mmeder@sfg.nl
Geestelijke Verzorging
Dhr. J.J.P. de Lange tel: 010 – 893 3610 j.delange@sfg.nl
Dietetiek
Mw. L. Fournier tel: 010 – 893 9393 lfournier@sfg.nl
Mw. R. Viervant tel: 010 – 893 9393 rviervant@sfg.nl

Nierpatiënten Vereniging Nederland (NVN)

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
Postbus 284, 1400 AG Bussum tel: 035 – 691 2128 www.nvn.nl
Luistertelefoon voor nierpatiënten tel: 0800 – 022 6667
(gratis)
 
Patiëntendesk tel: 035 – 693 7799  

Nierstichting Nederland

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
Postbus 2020, 1400 DA Bussum tel: 035 – 697 8000 www.nierstichting.nl

Nederlandse Transplantatie Stichting

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
Postbus 2304, 2301 CH Leiden tel: 071 – 579 5777 www.transplantatiestichting.nl

Vragen over donorcodicil?

Locaties Telefoonnummers Emailadres/ website
tel: 06 – 82 12 16 6?
(0.09 euro p min.)
www.donorvoorlichting.nl
www.niertransplantatie.nl