Contact Nierpatiëntenvereniging “RIJNMOND

Bestuur

Persoon Functie Contactgegevens
1e Voorzitter
Open vacature
Tel
@ : voorzitter@npvr.nl
      info@npvr.nl
 Frits Hagenaar Waarnemend Voorzitter Correspondentie adres:
Develweg 7 2995 XW Heerjansdam
Tel: 0786 – 77 27 42
@ : fritshagenaar1954@gmail.com
Yvonne Kant Secretaris Correspondentie adres:
Goudoeverstraat 197 4204 XH Gorinchem
Tel: 0183 – 64 70 28
@ : secretaris@npvr.nl
Yvonne Versnel Penningmeester
Dagelijks bestuur
Correspondentie adres:
Zilverdistel 19  3068 NT Ommoord
Tel: 06 – 42 0239 37
@ : penningmeester@npvr.nl
BankRabobank Spijkenisse
t.n.v. “Nierpatiëntenvereniging Rijnmond” te Spijkenisse
Rekening nr: NL32 RABO 0377 9218 58
Dora de Lange – van Dijk Ledenadministratie @ : ledenadministratie@npvr.nl
– Joke Damsma
– Frits Hagenaar
– Angelique de Snaijer
Algemeen lid, act. comm.   
Algemeen lid, act. comm.
Aspirant lid
@ : jgdamsma@ziggo.nl
@ : fritshagenaar1954@gmail.com
@ : andesnaijer@live.nl  

Redactie “Levenslijn”

Jan Zoutendijk Hoofdredacteur Kopijadres:
Dhr. J. Zoutendijk
Kriekebogerd 9 – 3264 XW Nieuw Beijerland
@ : redactie@npvr.nl
– Thea Meijer
– Els van Dijk
– Yvonne Kant
Redacteur doortje612@live.com
els.46.vandijk@gmail.com
yvonkant@gmail.com
Jan Zoutendijk Tekstcorrectie/ eindredactie